Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes

Ja jūs nemaināt pārlūka iestatījumus, jūs piekrītat tam. Vairāk informācijas

Es piekrītu

Kas ir sīkdatnes un kā tās darbojas?

Sīkdatnes ir neliela izmēra faili, ko uz interneta vietnes apmeklētāja galaiekārtu (piemēram, datoru, mobilo tālruni) nosūta apmeklētās interneta vietnes. Sīkdatnes tiek saglabātas interneta pārlūkprogrammas (piemēram, Internet Explorer, Firefox) datņu direktorijā interneta vietnes apmeklētāja galaiekārtas cietajā diskā. Nākamajā reizē, kad interneta vietnes apmeklētājs apmeklē to pašu interneta vietni, interneta pārlūkprogramma lasa sīkdatni un nodod informāciju atpakaļ interneta vietnei vai elementam, kas sākotnēji iestatīja sīkdatni. Sīkdatnes nekādā veidā nerada apdraudējumu interneta vietnes apmeklētāja datoram.

Kādas sīkdatnes dzivespriekam.lv veikala izmanto?

Lai uzlabotu interneta vietņu funkcionalitāti un atvieglotu interneta vietņu lietošanu, interneta vietnēs tiek izmantoti šādi sīkdatņu veidi:

          1.      Sesijas sīkdatnes:

Tās ir pagaidu sīkdatnes, kuras tiek saglabātas tikai tik ilgi, kamēr interneta vietnes apmeklētājs neaizver interneta pārlūkprogrammu pēc piekļuves interneta vietnei. Sesijas sīkdatnes palīdz interneta vietnei atcerēties, ko apmeklētājs izvēlējies iepriekšējā lapā, lai nevajadzētu atkārtoti ievadīt informāciju.

          2.      Pastāvīgās sīkdatnes:

Šīs sīkdatnes pēcdzivespriekam.lv veikals interneta vietnes apmeklēšanas nejauši izveidota numura veidā tiek saglabātas interneta vietnes apmeklētāja galaiekārtā. Tās identificē interneta vietnes apmeklētāju kā unikālu lietotāju, un, apmeklētājam atgriežoties interneta vietnē, palīdz atcerēties informāciju par apmeklētāju un par darbībām, kuras interneta vietnes apmeklētājs iepriekš ir veicis. Sīkdatnes saglabāšanās laiks interneta vietnes apmeklētāja ierīcē būs atkarīgs no sīkdatnes veida.

         3.      Sekošanas sīkdatnes:

Šīs sīkdatnes dzivespriekam.lv veikala izmanto interneta vietnes struktūras apskates statistikai.      

         4.      Trešo personu sīkdatnes:

dzivespriekam.lv veikalsa izmanto trešo personu, piemēram, uzņēmuma Google, sīkdatnes, lai apkalpotu reklāmas un optimizētu mārketinga komunikāciju. Trešo personu reklāmdevēji izmanto galaiekārtā saglabātās sīkdatnes, lai novērtētu reklāmas efektivitāti un individualizētu interneta vietnes apmeklētājam attēlotās reklāmas saturu. Informācija, ko savāc trešo personu reklāmdevēji, var ietvert tādus datus kā, piemēram, ģeogrāfiskā novietojuma dati (izriet no IP adreses).

Kā ierobežot sīkdatņu saglabāšanu vai noņemt sīkdatnes no galaiekārtas?

dzivespriekam.lv veikals izmantotās sīkdatnes nesatur interneta vietnes apmeklētāja personas datus un tās nevar izmantot interneta vietnes apmeklētāja personības identificēšanai. Tomēr, ja interneta vietnes apmeklētājs vēlas ierobežot (neatļaut) sīkdatņu saglabāšanu viņa galaiekārtā vai dzēst tajā jau saglabātas sīkdatnes, to ir iespējams izdarīt, izmantojot Interneta pārlūkprogrammas iestatījumus. 

Informācijas izmaiņas

dzivespriekam.lv veikalai ir tiesības jebkurā brīdī izmainīt šo sīkdatņu politiku. Interneta vietnes apmeklētāja pienākums ir regulāri pārbaudīt šīs lapas saturu, lai iepazītos ar jebkuriem sīkdatņu politikas atjauninājumiem vai tajā veiktajām izmaiņām.

 

Klientu apkalpošanas tālrunis:(+371)27 535 412 darba dienās no 10:00 līdz 18:00

Grozs 0
Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs!

Vannas istaba

Dekori

Mājdzīvnieku barošana

 
 

Interneta veikals Dzīvespriekam

Interneta veikalā Dzīvespriekam.lv internetā iespējams iegādāties dažādus ekskluzīvus produktus ērtai dzīvei ar tiešo piegādi no Rietumeiropas. Visas interneta veikalā piedāvātās preces ir izcilas kvalitātes. Liela preču izvēle aktīviem ar sportu saistītiem cilvēkiem nopērkama attālināti, fitnesa preces, mājdzīvnieku kopšanas preces atrodas sadaļā Mājdzīvnieki - Veselība un higiēna. Lieliskus produktus tūristiem, kuri dod priekšroku aktivitātēm brīvā dabā, var pasūtīt tiešsaistē sadaļā "Pārgājieni un ceļošana". Autobraucējiem uz vietas, sadaļā "Auto aksesuāri" esam sagatavojuši augstas kvalitātes preces ērtai braukšanai. Pludmales mīļotāji tiek aicināti iegādāties internetā dažādus produktus atpūtai pludmalē. Tiem, kas ceļo kopā ar saviem mīluļiem, interneta veikala sadaļā "Mājdzīvnieki - Ceļojumiem" tiek piedāvāta liela izvēle somas, apģērbi suņiem. 

Mājsaimniecībām liela izvēle mājsaimniecības instrumentu un preču mājas un dārza kopšanai ir gatava pasūtīšanai. Sadaļā Vannas istaba internetā iespējams iegādāties svarus, higiēnas ierīces, dažādu vannas istabas un tualetes aprīkojumu. Kategorijā "Dekors un apgaismojums" tiek piedāvātas skaistas elektroierīces lietošanai iekštelpās un ārpus telpām terases vai dzīvokļa apgaismošanai.